Transit Van

Transit Van

Daha akıllı, daha da kullanışlı. Daha güçlü ve verimli motorlar. Göz alıcı yeni tasarım.

En önemlisi ise, taşıma kapasitesindeki geliştirmeler. Karşınızda Ford Transit.

Çarpışmaları Önlemeye Ve Yayaları Korumaya Yardımcı Sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir.

Gelişmiş Yeni Motor Teknolojisi

2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Transit her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 165 PS beygir gücü ve 390 Nm tork gücüne ulaşan aktarma sistemleri seçenekleri ile kendi yakıt tasarrufu ve daha az CO2 emisyonu için Hibrit motor seçeneği de sunulmaktadır.

Daha Akıllıca Çalışmanıza Yardımcı Olur

Şerit değiştirirken veya geri viteste giderken sizi uyaran Çapraz Trafik Uyarı Sistemi bu özellikler arasındadır. Alt aydınlatmalı yüksek düzey geri görüş kamerası ve geniş açılı ön kamera sayesinde aracınızın çevresinde neler olduğunu görebilirsiniz.

Kendilerini Koruyabilen Yan Aynalar

Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Uyarıya yanıt veremezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve çarpışmaları önlemek için sistem otomatik tam fren gücü uygulayacaktır.

Yeni Tamamen Elektrikli Ford E-Transit'i Keşfedin

Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, dayanıklılık ve fonksiyonellikten ödün vermeden, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Adres ve İletişim

Adres

Uluyol Cad. No : 25/A Bayrampaşa İstanbul

Bize Ulaşın

+902124173915