Ford Avantajlarıyla Kışa Hazır Olun

Ford Avantajlarıyla Kışa Hazır Olun

KIŞI AVANTAJLARLA KARŞILAYIN

Daha rahat bir kış geçirmeniz için akü ve sileceklerde %35 indirim Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Üstelik kış lastiklerinde KDV Ford’dan.

Akülerde Avantajlar Sizi Bekliyor

Akülerde %35 indirim Ford yetkili servislerinde. Size en yakın Ford yetkili servisinden randevu alın, kışın tadını Ford ile çıkarın.

Hemen Online Randevunuzu Alın

Aracınızın Camları Kış Mevsiminde de Tertemiz

Sileceklerde %35 indirim Ford yetkili servislerinde. Size en yakın Ford yetkili servisinden randevu alın, kışın tadını Ford ile çıkarın.

Hemen Online Randevunuzu Alın

Lastikleri Değiştirmenin Tam Zamanı

4 mevsim ve kış lastiklerinde KDV Ford’dan. Size en yakın Ford yetkili servisinden randevu alın, kışın tadını Ford ile çıkarın.

Hemen Online Randevunuzu Alın


*Kampanya, 17 Ekim - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup Ford Trucks hariç tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Akü ve silecek kampanyası sisteme tanımlı akü ve sileceklerde geçerlidir. Lastik kampanyası, binek ve ticari tüm araçlarda belirlenen tüm ebatları kapsamaktadır. Kış ve dört mevsim lastik alımında fiyatlar Continental ve Michelin marka lastiklerde geçerlidir. Tüm kampanyalar için kampanya süresince araç başına 1 kez indirim verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Uygulanacak kampanyalar indirim tavsiyesi niteliğindedir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır. Ford Otomotiv San A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.